Kdo jsme

V našem studiu propojujeme pohybové aktivity s relaxací a péčí o tělo. Pokud potřebujete vyplavit endorfiny, zaručeně se vám to povede při lekcích Fitboxu nebo Kruhového tréninku. Když máte nějaké to kilčo navíc a chcete je shodit nebo jen potřebujete zpevnit své ženské partie, můžete zajít třeba na lekce TRX, Full body training nebo Dynamic pilates. Pokud trpíte bolestmi zad nebo kloubů, vhodným cvičením je lekce SM systém a Zdravá záda. Mnohým z nás vyhovuje forma cvičení pilates. Pro ty z vás, které rády propojují ducha s tělem, nabízíme klasickou, dynamickou jógu nebo Hot jógu.

K jedněm z nejoblíbenějších pohybových aktivit patří chůze. Pořádně „zachodit“ si u nás můžete při lekcích alpinningu na speciálních chodících pásech za doprovodu rytmické hudby.

Ne všechny z nás se rády hromadně potí, a proto nabízíme Vacu shape - podtlakový pohybový systém nebo individuální cvičení s instruktorkou pro 1 - 3 osoby, která Vám připraví hodinu na míru podle Vašich potřeb.

Pohybovou zábavu u nás najdou i vaše ratolesti ve výběru kurzů pro děti od 1 roku až po teenagery do 15-ti let. 

A protože si taky zasloužíme nechat se hýčkat a opečovávat, využít můžete pestrou nabídku masáží, zajít si na kosmetiku nebo prostě jen posedět v naší útulné kavárně u výborné kávy nebo domácího 100% moštu.

Individuální a přátelský přístup ke každé klientce je u nás samozřejmostí.

Toto vše je "zabaleno" do příjemného designu studia, protože krása kolem nás vytváří i krásu v nás.

Těší se na Vás majitelka studia Pavla a recepční Věrka, Pája a Klárka :-)